forum.kxp.pl

Nie jesteś zalogowany.

#1 28 kwi 2006, 16:51

pro
VIP
Posty: 32
Dołączył: 27 Mar 2006
Skąd: Łódź

Hiperłącze odwołuące się do oficjalnych stron stacji telewizyjnych

http://img85.imageshack.us/img85/4303/1paint0017ue.jpg

Chodzi mi po prostu o to, by kliknięcie na logo stacji odsyłało nas do jej oficjalnej strony. Wiem że może nie każda stacja ma swoją stronę. Ale większość raczej chyba posiada.

Poza tym w przypadku radia mamy już podane strony stacji, a w telewizji internetowej tego jednak brakuje neutral


Życie - pyk, lufa - pyk...

Offline

 

#2 28 kwi 2006, 17:51

Robal
[beta tester]
Posty: 150
Dołączył: 26 Mar 2006

Re: Hiperłącze odwołuące się do oficjalnych stron stacji telewizyjnych

Trochę dziwne że nagle to zauważyłeś.

Offline

 

#3 28 kwi 2006, 18:07

JaroU
VIP
Posty: 78
Dołączył: 11 Apr 2006

Re: Hiperłącze odwołuące się do oficjalnych stron stacji telewizyjnych

Popieram. Dla mnie może w przyszłości się przyda. Na razie moje łącze jest za wolniutkie na ogladanie TV w sieci sad

Dodałbym do tej propozycji podobną dotyczącą Stacji Radiowych.

Podobny przycisk który otwierałby okienko (moze podobne jak do pisania postu na SB) i wyświetlające stronę stacji radiowej.

Bez otwierania przeglądarki byłby szybki dostęp do strony i moznaby wpisać pozdrowienia albo sprawdzić program nadawania itd.

Np. coś takiego:
http://images1.fotosik.pl/57/o2kd9c1x7o8xee1wm.png

Moznaby tam np. dodac jeszcze przyciski nawigacyjne Wstecz/Do przodu/Odświerz...

A jeśli nie okno, to poprostu przycisk otwierający stonę w domyślnej przeglądarce



Chyba dobrze nie zrozumiałem propozycji Pro. Myślałem że to w TV internetowej ma być..
Ale nadal popieram pomysł, a co do radia też mogłoby coś takiego być (przycisk otwierający stronę aktualnie słuchanej stacji)

Ostatnio edytowany przez JaroU (28 kwi 2006, 18:48)

Offline

 

#4 28 kwi 2006, 19:11

pro
VIP
Posty: 32
Dołączył: 27 Mar 2006
Skąd: Łódź

Re: Hiperłącze odwołuące się do oficjalnych stron stacji telewizyjnych

JaroU Ale jak odtwarzasz daną stację radiową to przecież masz podaną "Stronę stacji" smile
Mnie chodzi o to samo, tylko w telewizji internetowej tyleże zamiast linka ze stroną www, klikając na logo stacji telewizyjnej znajdujące się w prawym górnym rogu, otwierałaby się strona www. Nie każda stacja ma jednak logo, wobec tego hiperłącze działałoby tam gdzie ono jest wink


Życie - pyk, lufa - pyk...

Offline

 

#5 28 kwi 2006, 19:23

JaroU
VIP
Posty: 78
Dołączył: 11 Apr 2006

Re: Hiperłącze odwołuące się do oficjalnych stron stacji telewizyjnych

pro napisał:

Mnie chodzi o to samo, tylko w telewizji internetowej

Aha, więc jednak o telewizję internetową chodzi, bo myślałem że w Różne->Program TV może.
A gdzie ta ikonka by miała być? Za ikonami otwierającymi stream? Może dać link do stacji pod ich nazwami ...?

pro napisał:

Ale jak odtwarzasz daną stację radiową to przecież masz podaną "Stronę stacji

No jest przeważnie. Bardziej o to okno mi chodziło. Ale to może zły pomysł był...

Offline

 

#6 28 kwi 2006, 19:38

pro
VIP
Posty: 32
Dołączył: 27 Mar 2006
Skąd: Łódź

Re: Hiperłącze odwołuące się do oficjalnych stron stacji telewizyjnych

JaroU Hmmm... faktycznie mogłeś mnie nie zrozumieć bo sam troszke sie pogubiłem;) Moj screen wskazuje jednoznacznie że chodzi mi o loga w progamie telewizyjnym, wiec w pierwszej kolejności tu miałoby sie znajdować hiperłącze. A co do telewizji internetowej to ikonki mogłyby być dodane za ikonkami otwierającymi stream. Gdyż nie wszystkie stacje w telewizji interentowej maja swój odpowiednik w Program TV. Np. taki Sejm TV odsyłałby do strony http://www.sejm.gov.pl/  itp. smile


Życie - pyk, lufa - pyk...

Offline

 

Stopka forum