forum.kxp.pl

Nie jesteś zalogowany.

#1 02 mar 2011, 12:20

thomas71
Nowy
Posty: 2
Dołączył: 02 Mar 2011
Skąd: Głubczyce

-problem z ponownym zainstalowaniem kalendarza xp-rc4.

Witam wszystkich, problem mój z kalendarzem  zaczął się niespodziewanie i nagle. kalendarza używam od 1,5 roku i działał mi perfekcyjnie miałem go tak poustawianego że działały wszystkie dodatki i uruchamiał się  z auto startu po prostu miodzio programik!cool   (mój system to Vista Home Premium 32 bity)
   Wczoraj program nie uruchomił się z auto startu, pojawiło się ostrzeżenie że program przestał działąć.hmm  NO I  POJAWIŁ SIĘ PROBLEM  od tej pory nie mogę go uruchomić, po prostu nie działa nic. Z folderu plików gdzie zainstalowany jest kalendarz nie działa ani exe ani start mad jedynie rusza z pliku update ale jest to wersja bez dodatków (dziewicza) a i tak jak coś próbuję ustawić w narzędziach to się wiesza.
   Odinstalowałem programik, zrobiłem restart kompa (Asus K 70IO), przeczyściłem rejestry ccleaner-em i odkurzaczem 12.5. Instaluję go na nowo i nic, nie uruchamia się ani z auto startu  (pod koniec instalki)  ani ze skrótów exa.
   Proszę o pomoc!!! -jak by ktoś wiedział co może być przyczyną niedziałania programu to był bym naprawdę wdzięczny. 

                                                                       dziękuje Tomek.

Offline

 

#2 02 mar 2011, 22:11

ziel
Admin
Posty: 380
Dołączył: 26 Mar 2006
Serwis

Re: -problem z ponownym zainstalowaniem kalendarza xp-rc4.

Spróbuj zainstalować program w folderze z pełnymi uprawnieniami zapisu np. Moje dokumenty

Offline

 

#3 03 mar 2011, 11:47

thomas71
Nowy
Posty: 2
Dołączył: 02 Mar 2011
Skąd: Głubczyce

Re: -problem z ponownym zainstalowaniem kalendarza xp-rc4.

wielkie dzięki, kalendarz działa, zrobiłem tak jak wyżej napisane plus inna instalka http://chomikuj.pl/kobzyk/Programy/kalendarz+XP i cycuś malinka.
                                                                                   ---temat zamykam---

Offline

 

#4 03 mar 2011, 23:53

ziel
Admin
Posty: 380
Dołączył: 26 Mar 2006
Serwis

Re: -problem z ponownym zainstalowaniem kalendarza xp-rc4.

thomas71 napisał:

plus inna instalka

To ta sama co tutaj: http://forum.kxp.pl/viewtopic.php?id=348

Offline

 

Stopka forum