forum.kxp.pl

Nie jesteś zalogowany.

#1 01 lis 2010, 08:44

Dobry_Mudzyn_Z_Afryka
Nowy
Posty: 5
Dołączył: 01 Nov 2010

Naciśnięcie klawisza F5 przy aktywnym oknie Kalendarza XP

Witam! Ostatnio przy aktywnym oknie Kalendarza XP (czyli przy aktywnym tym oknie z godziną, porą dnia, znakiem zodiaku itd.) przez przypadek nacisnąłem klawisz F5 - i co się okazało? Że naciśnięcie klawisza F5 przy aktywnym oknie Kalendarza XP powoduje przejście ikony Kalendarza XP w Tray'u na pierwsze miejsce tzn. powiedzmy że ikona Kalendarza XP jest na trzecim od lewej strony miejscu na pasku zadań, a po naciśnięciu klawisza F5 przy aktywnym jego oknie jego ikona wędruje na pierwsze od lewej strony miejsce na owym pasku zadań. smile neutral sad big_smile yikes wink hmm tongue lol mad roll cool Chciałem żebyście to wiedzieli, może się wam to kiedyś przyda. Pozdrawiam.

Offline

 

#2 11 mar 2014, 14:51

KacperKonopek
Nowy
Posty: 1
Dołączył: 11 Mar 2014

Re: Naciśnięcie klawisza F5 przy aktywnym oknie Kalendarza XP

F5 w standardzie służy do odświeżania, może Ctrl + F5

Offline

 

#3 07 maj 2014, 10:08

peter44
Nowy
Posty: 1
Dołączył: 07 May 2014

Re: Naciśnięcie klawisza F5 przy aktywnym oknie Kalendarza XP

Nie wiedziałem tego więc dzięki za info !

Offline

 

#4 23 cze 2014, 23:26

poulskrzypud
Nowy
Posty: 5
Dołączył: 23 Jun 2014
Skąd: Wroclaw
Serwis

Re: Naciśnięcie klawisza F5 przy aktywnym oknie Kalendarza XP

Dzięki za fajny trick smile Znacie jeszcze jakieś inne warte uwagi skróty klawiszowe?


Szukasz pracy? Pobierz szablon CV i w kilka minut stwórz CV, które pokochają rekruterzy

Offline

 

#5 26 cze 2014, 12:14

Edward43
Nowy
Posty: 2
Dołączył: 26 Jun 2014
Serwis

Re: Naciśnięcie klawisza F5 przy aktywnym oknie Kalendarza XP

Dobry_Mudzyn_Z_Afryka napisał:

Witam! Ostatnio przy aktywnym oknie Kalendarza XP (czyli przy aktywnym tym oknie z godziną, porą dnia, znakiem zodiaku itd.) przez przypadek nacisnąłem klawisz F5 - i co się okazało? Że naciśnięcie klawisza F5 przy aktywnym oknie Kalendarza XP powoduje przejście ikony Kalendarza XP w Tray'u na pierwsze miejsce tzn. powiedzmy że ikona Kalendarza XP jest na trzecim od lewej strony miejscu na pasku zadań, a po naciśnięciu klawisza F5 przy aktywnym jego oknie jego ikona wędruje na pierwsze od lewej strony miejsce na owym pasku zadań. smile neutral sad big_smile yikes wink hmm tongue lol mad roll cool Chciałem żebyście to wiedzieli, może się wam to kiedyś przyda. Pozdrawiam.

Interesujące, znasz więcej takich ciekawostek ?

Offline

 

#6 27 paź 2014, 14:24

agatazar
Nowy
Posty: 2
Dołączył: 27 Oct 2014

Re: Naciśnięcie klawisza F5 przy aktywnym oknie Kalendarza XP

poulskrzypud napisał:

Dzięki za fajny trick smile Znacie jeszcze jakieś inne warte uwagi skróty klawiszowe?

alt+f4


Bądź oryginalny - zespół muzyczny na wesele kraków i fotokabina - Polecam

Offline

 

Stopka forum