forum.kxp.pl

Nie jesteś zalogowany.

#1 10 lip 2006, 22:58

pro
VIP
Posty: 32
Dołączył: 27 Mar 2006
Skąd: Łódź

Wprowadzenie "przelicznika" stref czasowych

Ze względu na przychylne spojrzenie użytkowników na temat wprowadzenia przelicznika stref czasowych umieszczam go w niezmienionej formie na forum smile

Przyszedł mi do głowy pewien pomysł po wczorajszym zakończeniu Mundialu. A mianowicie zacząłem się zastanawiać w jakich godzinach polscy telewidzowie będą mogli oglądać za 4 lata kolejny Mundial w RPA. Wiadomo że 4 lata wcześniej w Korei - Japonii mecze w polskiej TV transmitowane były dość wcześnie z uwagi na inna strefe czasową w tych krajach (różnica 8 godzin). Zatem mój pomysł to wprowadzenie "przelicznika" stref czasowych. Uważam że jest to rzecz przydatna oczywiście nie tylko ze względu na wspomniany Munidal  Dla odwzorowania koncepcji podaje dobrą stronke z przelicznikiem http://www.voyager.pl/voy_dyna.nsf/Strefy?OpenForm

A poniżej screen:
http://images2.fotosik.pl/101/7052fbe715fa505bm.jpg

Opcje można byłoby dodać do zakładki "Rózne", choć zdecydowanie lepiej pasowałaby do zakładki "Czas" gdzie jest sporo niewykorzystanego miejsca.

Biorąc pod uwage posty użytkowników z SB opcja idealnie pasowałaby w zakładce Czas smile


Życie - pyk, lufa - pyk...

Offline

 

#2 12 lip 2006, 22:44

JaroU
VIP
Posty: 78
Dołączył: 11 Apr 2006

Re: Wprowadzenie "przelicznika" stref czasowych

Popieram. I oczywiście że w zakładce Czas. W odróżnieniu od przeróżnych propozycji i obecnych funkcji KXP (aczkolwiek przydatnych), taka funkcja idealnie pasuje do profilu programu, więc być powinna moim zdaniem. Ja dodałbym do tej propozycji jeszcze możliwość ustawienia dla wybranych miast lub stref podpowiedzi w postaci dymka, np. po najechaniu kursorem na zegar w głównym oknie KXP.

Ostatnio edytowany przez JaroU (13 lip 2006, 06:56)

Offline

 

#3 03 sie 2015, 15:13

norbertwalec
Nowy
Posty: 1
Dołączył: 03 Aug 2015

Re: Wprowadzenie "przelicznika" stref czasowych

podbijam nieco temat, czy w najbliższym czasie można liczyć na wprowadzenie przelicznika strefy czasowej ??? Ewentualnie do kogo można napisać w tej sprawie ???

Offline

 

#4 14 lip 2022, 12:37

nowaakjaan1@gmail.com
Nowy
Posty: 8
Dołączył: 13 Jun 2022
Skąd: https://www.amtrust-group.com/
Serwis

Re: Wprowadzenie "przelicznika" stref czasowych

doradca finansowy Amtrust Group Warszawa
Amtrust Group zapewnia wsparcie profesjonalnego doradcy finansowego w Warszawie w uzyskaniu kredytu. Długie doświadczenie oraz stała obecność na rynku pozwalają ekspertom kredytowym na współpracę z kilkunastoma bankami. Dzięki temu firma oferuje klientom wybór rozwiązań odpowiednio dostosowanych do ich potrzeb. Za swoje usługi doradcy finansowi z Amtrust Group nie pobierają prowizji od klientów. Czynności te mają na celu wsparcie w złożonej procedurze uzyskania kredytu, a także skompletowania wymaganej dokumentacji. Doradcy do spraw kredytów hipotecznych w Warszawie Amtrust Group są godni zaufania! Szczegółowe informacje dostępne są na witrynie internetowej.
https://www.amtrust-group.com/

Offline

 

Stopka forum