forum.kxp.pl

Nie jesteś zalogowany.

#1 17 kwi 2006, 01:15

Mufrid
VIP
Posty: 98
Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Wyszków

Korektor audio

Nieraz na ShoutBox'ie padała propozycja korektora audio. Póki co, nie ma on szczęścia w KXP. Piszący o nim byli w zamian zapraszani najczęściej do "przyjaźni" z opcjami dźwięku karty audio. A to nie to samo... sad Ostatnio przypomniał ją:

JaroU na SB RoK (17:02 - 16.04.2006) napisał:

Nie będę już opisywał tu szczegółowo, o co mi chodzi jasno widać na załączonym obrazku

http://img374.imageshack.us/img374/7136/jaroukorektor6rt.png

...na świetnym obrazku. Korektor - palce lizać! cool

Popieram!!! Pora chyba przestać go lekceważyć...


http://img61.imageshack.us/img61/5503/blahblah5rc.gif Wśród wirusów rozróżniamy: mikroby, mikrony, mikrusy i mikrobusy...
http://img178.imageshack.us/img178/396/rozjazdzia3ph.gif

Offline

 

#2 17 kwi 2006, 19:03

Robal
[beta tester]
Posty: 150
Dołączył: 26 Mar 2006

Re: Korektor audio

Super tylko on mógłby być w menagerze m3u jako przycisk a nie zakładka

Ostatnio edytowany przez zielinski86 (17 kwi 2006, 20:49)

Offline

 

#3 17 kwi 2006, 22:16

5384
Bywalec
Posty: 11
Dołączył: 16 Apr 2006
Skąd: Goszczanów
Serwis

Re: Korektor audio

Jest super lecz mi niepotrzebny ale wielu ludziom sie przyda. Wg. mnie lepiej jakby on nył jako zakładka będzie przejżyściej.

Offline

 

#4 18 kwi 2006, 13:36

JaroU
VIP
Posty: 78
Dołączył: 11 Apr 2006

Re: Korektor audio

yaroszy napisał:

Korektor - TAK !! Jak "pisywałem" (dawne dzieje) na SB też "zagadnąłem" w tym kierunku ...
Jak dla mnie najbardziej się przyda do radia ...   cool

Domyślałem się że nie ja pierwszy na to wpadłem. I zgadzam się że do radia najbardziej się przyda. Bo do odtwarzania plików multimedialnych wiele osób ma już ulubiony jakiś odtwarzacz, a  KXP wyraźnie nie idzie w kieruku multimedialności co widać po odpowiedziach twórcy na pomysły typu "edycja plików audio" czy "odtwarzanie video". I dobrze, ja popieram ideę pozostawienia KXP małym, poręcznym, przydatnym i przede wszystkim lekkim narzędziem a nie stworzenie kombajnu.

Ale radia przez KXP słucham dosyć często, a wiadomo że jakość większości stacji nie jest rewelacyjna, bo nadają one zwykle z taką prędkocią żeby mogli odbierać też internauci z wolniejszym łączem, co w oczywisty sposób ogranicza jakość dźwięku. Korekcja trochę by pomogła, w jakiejkolwiek formie, to na screenie to tylko propozycja ściągnięta z inego programu.

Offline

 

#5 18 kwi 2006, 18:19

pro
VIP
Posty: 32
Dołączył: 27 Mar 2006
Skąd: Łódź

Re: Korektor audio

Mnie osobiście korektor się raczej nie przyda. Nawet korzystając z Winampa, rzadko "bawie się" korektorem. Nie jestem audiofilem, a pewne korekty jak na przykład basy reguluje w "mixerze" karty muzycznej. Ale oczywiście nie mówie, bo jest to ciekawa funkcja, która może okazać się przydatna dla wielu użytkowników. Jednak czy po dodaniu korektora i coraz to nowych funkcji, menadżer playlist bo jako taki fukncjonuje w KXP, nie stanie się prawdziwym odtwarzaczem plików audio Kalendarza XP? hmm


Życie - pyk, lufa - pyk...

Offline

 

#6 20 kwi 2006, 20:15

Hulk
Gość

Re: Korektor audio

Mi się pomysł podoba, ale myślę, że jako zakładka będzie lepiej...
Często zaglądam do zakładki "Internet" i już się przywyczaiłem, że będzie zakładka...


Zresztą... Nie podoba mi się dźwięk mojej muzy, więc to mi się przyda... big_smile

 

#7 27 kwi 2006, 11:54

zlomas
Bywalec
Posty: 32
Dołączył: 02 Apr 2006

Re: Korektor audio

no to tak, jak dla mnie pozostają 2 opcje...

1. wyrzucic menadzera m3u - bo mysle ze wiekszosc i tak uzywa innych playerow - bo poprostu o wiele lepszy dzwiek. - tego napewno autor nie zaakceptuje wiec:
2. dodac equalizer!! wink wink wink bo jest naprawde duza roznica w dzwieku. I ja np. nie mam zadnego mixera w opcjach karty dzwiekowej... albo jest starsza, albo cus ;p
narazie uzywam winampa.


i proponuje jako nowe okienko... w radio stworzyc przycisk i w menadzer m3u tez - zeby oba uruchamialy okineko wink

pozdro ;p

Ostatnio edytowany przez zlomas (27 kwi 2006, 11:57)


Najlepsze skiny do programu Kalendarz XP:
KLIKNIJ!! ->> http://forum.delphisoft.org/viewtopic.php?id=68 <<- KLIKNIJ!!


http://images3.fotosik.pl/60/g33sqv9giqio8sd6.png

Offline

 

#8 07 lut 2009, 14:35

SCOFIELD
Nowy
Posty: 4
Dołączył: 06 Feb 2009
Skąd: Wrocław

Re: Korektor audio

polecam również można jeszcze by wybrac różne typy dzwieku np rock,normal,bass,classic,pop tak jak w odtwarzaczach np mp3 macie fajny dzwiek by był    smile  smile

Ostatnio edytowany przez SCOFIELD (07 lut 2009, 14:36)

Offline

 

#9 07 sie 2017, 05:21

bicultural
Nowy
Posty: 1
Dołączył: 07 Aug 2017

Re: Korektor audio

For Alessandra Rivera, an outfit isn't complete with no make-you-stop-and-stare form of hat. Review her web site, and you will discover a lovely women with golden-glossed eyelids sitting which includes a large top of the glass hat as well as nothing other than them. In a great way, her seem is finish, even with no top. Rivera's hats are stand-alone bits that celebs like Uma Thurman fitflop sandals sale uk take upon their international getaways. "I arrive at use my hands everyday as well as the options usually are limitless. It's a sculptural method that changes from piece to bit, " your lover told AT THE! News. "I'm always doing something inventive and different. "For most, starting some sort of creative company in NYC looks like a probability. But, they have paid off with this designer.

Keep scrolling to educate yourself how your lover found your ex success! Just what exactly was your own first employment? I worked like a freelance rings and printing designer for Haute Hippie. It was fitflops boots sale uk rad in addition to honestly I feel so lucky that it was my first occupation. I was handed creative freedom, allowing me to understand and grow in the way. The manager, Trish, had this sort of an eclectic approach to finding creativity from her travels. I sketched and made from her around-the-world, one-of-a-kind bits. It was the precise work hustle POST needed in those days; long hours and collaborative. There was always folks creating.


What is the most daring career chance you've ingested? Taking an occasion on MY FAMILY. Working for women fitflop boots uk
myself rather than having any stable paycheck to be a safety world wide web while residing in NYC ended up being a daring choice. It took many years of paying this dues, bartending right until 5 a. m. and operating odd careers to fund by myself business. What's the best little bit of advice you've got ever gotten? Stay focused, trim your fat as well as cut out there any potential distractions that don't assist you achieve ones goals. Exactly what is the best part about your career? The people and being my own ring boss! It's highly encouraging and satisfying work. My clientele love caps and get in touch with womens fitflop shoes sale me simply because trust my creativity plus know there're in beneficial hands. It's the intimate course of action to assemble an extension on the persons persona, whether them be minimalistic and also extravagant.

Offline

 

#10 11 sie 2017, 16:49

PiotrKumiliks
Nowy
Posty: 1
Dołączył: 11 Aug 2017

Re: Korektor audio

Projekt jest jeszcze rozwijany?

Offline

 

#11 28 sie 2017, 09:13

denon147
Nowy
Posty: 3
Dołączył: 28 Aug 2017

Re: Korektor audio

Również jestem ciekaw jak tam projekt?


Najwyższej jakości głośniki, kolumny i sprzęt stereo. Serdecznie zapraszamy.
http://salonydenon.pl/

Offline

 

#12 18 wrz 2017, 10:53

Asia14
Nowy
Posty: 1
Dołączył: 18 Sep 2017

Re: Korektor audio

Ja tam lubię słuchać Radio 90 smile


Poprawa wydajności organizmu i poprawa koncentracji to właśnie to co chciałbyś poprawić? Zapraszamy.
http://nootropicproducts.net/nootropowe

Offline

 

#13 25 paź 2017, 21:17

Saguro
Nowy
Posty: 1
Dołączył: 25 Oct 2017
Skąd: Wrocław
Serwis

Re: Korektor audio

Ja lubię radio melo. Od niedawna słucham. Super jest.

Offline

 

Stopka forum