forum.kxp.pl

Nie jesteś zalogowany.

#1 20 sie 2015, 20:22

ktośtam
Nowy
Posty: 2
Dołączył: 20 Aug 2015

Kalendarz na Windows 10

Witam
Nie mogę uruchomić programu na w10. Reistalowałem go, dodawałem ręcznie do autostartu, wpisywałem uruchamianie w harmonogram zadań, a nawet stworzyłem usługę i dalej nic. Program niby jest uruchomiony, ale ja nie widzę jego okna ani ikony w trayu. Gdy ręcznie klikam na ikonę programu to uruchamia się normalnie i działa dobrze. Problemem jest ustawienie go by uruchomił się automatycznie. Proszę o pomoc bo ten kalendarz jest rewelacyjny.

Offline

 

#2 08 wrz 2015, 18:08

Koj
Gość

Re: Kalendarz na Windows 10

Zgadzam się. Miałem go na Windows 8.1 (x64) i było wsio O.K. nawet po zainstalowaniu na nim Windows 10. Zmuszony zainstalować na czysto Windows 10 ponownie ściągnąłem wesję 37.04 RC4 i zainstalowałem. Kalendarz XP o chodzi jak trzeba z jedną wadą - nie działa mój klucz wyłączający reklamy, co jest wkurzające. Napisałem emaila do autora, ale ten milczy jak grób. Czy tej wersji używasz???

 

#3 09 wrz 2015, 20:31

ktośtam
Nowy
Posty: 2
Dołączył: 20 Aug 2015

Re: Kalendarz na Windows 10

Też używam tej wersji Kalendarza XP (37.04 RC4). Po tych dniach zauważyłem, że jak jest w autostarcie to sam potrafi się uruchomić nawet po godzinie użytkowania kompa, a czasem nie uruchamia się wcale. Wtedy muszę zatrzymać go ręcznie w Menadżerze zadań i uruchomić ponownie by pokazało się okno programu i ikona na obszarze powiadomień. To samo się dzieje w lapku żony.  Może to wina systemu, gdyż na obu kompach jest Windows 10 x64. Na Windowsie 7 i 8.1 nie miałem z tym programem najmniejszych problemów. Szkoda, że autor sobie go odpuścił, bo nie żadnego godnego zastępcy tego kalendarza:( 

Offline

 

Stopka forum