forum.kxp.pl

Nie jesteś zalogowany.

#26 11 gru 2009, 20:42

yoanna
Gość

Re: Organizer - terminarz

Tak, teraz korzystam zastepczo z WAZNE DATY jednak brakuje wyszukiwania i wyswietlania tych z przeszlosci wg jakiegos klucza. Ciezko prowadzic w ten sposob PAMIETNIK.  Chcialabym np zobaczyc wszystkie wpisy ze statusem PAMIETNIK. Albo wszystkie wpisy ze statusem LEKCJE. W tej chwili wszystkie Wazne dni wyswietlaja sie w rozijanym pasku ale to jest bardzo pogmatwane, malo przejrzyste.

 

#27 20 kwi 2010, 14:01

ara
Nowy
Posty: 1
Dołączył: 20 Apr 2010

Re: Organizer - terminarz

Mam pytanko czy do nowszej wersji kalendarza mozna by dodać np wiadomości z różnych dziedzin takie coś jak RSS lub coś podobnego jak ma to miejsce np w draco organizer

Offline

 

#28 22 cze 2010, 20:41

mnb
Gaduła
Posty: 106
Dołączył: 30 Nov 2008
Skąd: Wałcz

Re: Organizer - terminarz

Popieram


Wracam po latach i poprawiam ortografię!
Nie przyznaję się do postów sprzed 2011!

Offline

 

#29 07 lis 2010, 07:53

Zielarz
Gość

Re: Organizer - terminarz

A Marcin Zieliński (ziel) jak się nie wypowiedział, tak się nie wypowiedział, a już są dwie strony tegoż wątku, a taka funkcja byłaby bardzo przydatna ludziom pracy, ale ziel nie pisze czy będzie ona w nowej wersji czy nie będzie ona w nowej wersji...

 

#30 20 gru 2010, 15:19

Trafan
Gość

Re: Organizer - terminarz

Witam jestm uzytkownikiem od 4 dni i tak co mi najbardziej przeszkadza to to ze nie moge sobie zrobić notatki na danym dniu, chyba ze nie wiem jak. Chodzi mi o taka notatke prosta bez alarmow i innych rzeczy. Dobrze jak by jeszcze byl  taki notatnik  , na wzor one note w win7.

 

Stopka forum