forum.kxp.pl

Nie jesteś zalogowany.

#1 31 lip 2007, 08:32

tlaloc
Nowy
Posty: 1
Dołączył: 30 Jul 2007

Kaledarz xp & vista 64 [dźwięk]

Witam

1. PORADA BRAK DŹWIĘKU W VIŚCIE X64

Nie bardzo ostatnio miałem czas ale teraz chwilę mam wiec odpisuje mam viste x64 i kartę dźwiękową Creative SB X-Fi Fatal1ty Po uruchomieniu np. radia w kalendarzu należy zrobić tak na pasku startu koło czasu jest ikonka z głośniczkiem po kliknięciu na nią poniżej suwaka jest mikser należy go uruchomić i gdy go uruchomicie znajdziecie tam wszystkie aplikacje korzystające z dźwięku będzie tam też kalendarz, suwak od kalendarza jest zawsze wyciszony i zawsze trzeba go samemu ustawiać  nie wiem dlaczego ale zawsze kiedy tylko wyłączycie i znowu włączycie radio w kalendarzu i ten odwołuje się dźwięku suwak zawsze jest wyciszony i trzeba za każdym razem samemu przestawiać.

2. Jeśli ktoś używa oprogramowania antyvira firmy np. G DATA TotalCare 2008 może nie mieć wszystkich stacji radiowych ponieważ nie które z nich odwołują się do portu 80 (dokładnie chodzi o buforowanie) program skanuje port 80 i zabezpiecza kompa przed wszystkim dziadostwem z netu między innymi przed virusami zanim zostaną zapisane na dysku. Należy w kalendarzu użyć zakładki "Ustawienia proxy " zaznaczyć "Użyć serwera proxy" i wpisać dowolny adres serwera i port .

Proszę admina o zapisanie gdzieś na forum tej porady i wykasowanie tego wątku bo coś mi się wydaje że tutaj są strasznie nerwowi goście

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez tlaloc (17 sie 2008, 08:09)

Offline

 

#2 10 lis 2007, 13:28

KLR2
Nowy
Posty: 9
Dołączył: 10 Nov 2007

Re: Kaledarz xp & vista 64 [dźwięk]

A wiesz co to jest edytuj posta?

Offline

 

#3 19 sty 2008, 19:29

Razzeer
VIP
Posty: 2
Dołączył: 26 Aug 2006

Re: Kaledarz xp & vista 64 [dźwięk]

KLR2 napisał:

A wiesz co to jest edytuj posta?

A wiesz co to jest, to, co robisz? Udawanie mądrego i nabijanie postów.

Problem opisany, rozwiązany. Do zamknięcia.

Offline

 

#4 20 sty 2008, 14:14

ziel
Admin
Posty: 380
Dołączył: 26 Mar 2006
Serwis

Re: Kaledarz xp & vista 64 [dźwięk]

Dziwne... najpierw piszesz, że na RC4 nie działa, później instalujesz RC4 (tą samą wersję) i już działa?

Offline

 

#5 23 sty 2008, 00:32

ziel
Admin
Posty: 380
Dołączył: 26 Mar 2006
Serwis

Re: Kaledarz xp & vista 64 [dźwięk]

Napisz co zrobiłeś, że gra. Inni mają podobny problem. Póki co nie potrafię naprawić tego błędu (nie mam visty, żeby sprawdzić).

Offline

 

#6 25 sty 2008, 18:22

KLR2
Nowy
Posty: 9
Dołączył: 10 Nov 2007

Re: Kaledarz xp & vista 64 [dźwięk]

Razzeer napisał:

KLR2 napisał:

A wiesz co to jest edytuj posta?

A wiesz co to jest, to, co robisz? Udawanie mądrego i nabijanie postów.

Problem opisany, rozwiązany. Do zamknięcia.

A ty nie nabiłeś? Ja bym nie odpisywał nic na twoim miejscu, bo po co? ;P Wiesz, ja mam to w d***e nabijanie postów nie zależy mi na tym....

Zresztą tak jak napisałem to prawie każdy moderator tak napisze (Choć zdążają się wyjątki i pozwalają robić innym użytkownikom większy burdelik z forum tongue).

Ostatnio edytowany przez KLR2 (25 sty 2008, 18:26)

Offline

 

#7 16 mar 2008, 10:13

Pawel
Gość

Re: Kaledarz xp & vista 64 [dźwięk]

Witam.
Co zrobić aby zainstalować kalendarz xp pod Windows vista ultimate, nadmienię ze próbowałem instalować na koncie administratora, w trybie zgodności z win xp i nie da sie zainstalować. proszę o rade.

 

#8 05 lut 2009, 16:01

xxx
Gość

Re: Kaledarz xp & vista 64 [dźwięk]

musisz pobrać kalendarz xp do visty

 

#9 24 lip 2009, 21:50

IzzyGirl.K
Nowy
Posty: 1
Dołączył: 24 Jul 2009
Skąd: Groß Vernich

Re: Kaledarz xp & vista 64 [dźwięk]

Siemanko  !   Ja  nie  wiem  jak  funckcionuje  Kalendarzxp/vista  Hmmmm.........  ?!  smile

Offline

 

Stopka forum